Uzun Boylu Matruşka

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 18 Ağustos 2018 02:40

Description

Ben Rusya’dan Türkiye’ye gezmek için gelmiştim. Bir Türk arkadaş ile tanıştım kendisi bana çok sıcak davrandı. Rusyada insanlar hiç bir şekilde birbirlerine sıcakkanlı davranmazlar. Kendi akrabaları arasında bile bir uzaklık mevcut, mesela amca yerine ona ismi ile hitap edebilirsiniz çünkü onlarda saygı böyleymiş. Bu nasıl saygıysa artık. Bu arada adım Natasha 1.70 boyundayım 53 kiloyum. Ama saygı konusuna gelirsek Türkiye’de öyle değil ben ilk geldiğimde Ege bölgesine gezmek için ve tatil için gelmiştim.

Orada tanıştığım arkadaşımla bir tatil köyüne gitmiştik. Tatil köyünde bulunan çoğu köylü bayan beni gördüklerinde çok güzelsin, kendini nasıl bu kadar iri ve diri tuttun diye sordular ve ardından kaç yaşındasın diye sordular. Ben de 20 yaşındayım dedim, Türkiye’ye geleli 3 yıl oldu bu arada şu anda 22 yaşındayım. Bana bu soruları sorduklarında ben afalladım dedim ki rusyada sabah kahvaltılarında ekmek hamur börek tatlı tarzı şeyler yok öğlen de aynı şekilde sadece Türk aileleri böyle yapıyor dediğimde öyle ülke mi olur biz burada daha iyiyiz ve daha rahatız o zaman dediler.

Yengelerin gözlerinin içleri parlıyordu beni o kadar fazla tanımamalarına rağmen sevgi dolu yaklaştılar. Türkçe bilmiyordum ve rusçayı türkçeye dostum çeviriyordu o ana dili gibi rusça biliyordu 12 sene rusyada kalmış kendisi ve rusçayı çok güzel bir şekilde öğrenmiş. Kiril alfabesini benden daha iyi biliyor neticede o derece eminim. Beni ilandaki telefon numaralarımdan arayabilirsiniz ve randevu alabilirsiniz, teşekkür ediyorum. Denizli escort olarak seni buraya yanıma bekliyorum.

İlan No: N/A

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap